Gyula Eder oljemålning

Gyula Eder oljemålning
Gyula Eder oljemålning
Gyula Eder oljemålning
Gyula Eder oljemålning
Gyula Eder oljemålning
Gyula Eder oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GYULA EDER (1871-1945): Landskap med putto, signerad Gyula Eder, olja på duk, 48x40 cm

692285

2019-10-24