Roland Svensson färglitografi Gillöga

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S, 170/250, färglitografi, bildmått ca 42x56 cm

692292

2019-10-21