Gunnar Zetterström, Stockholmsmotiv med Stadshuset

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv med Stadshuset, signerad G Zetterström, olja på pannå, 23x27 cm

692294

2019-10-28