Wilhelm Wik oljemålning
2019-10-24
692296
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILHELM WIK (1897-1987): Komposition med ko, signerad och daterad Wik -73, olja på pannå, 30x40 cm