Wilhelm Wik oljemålning

Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): Komposition med ko, signerad och daterad Wik -73, olja på pannå, 30x40 cm

692296

2019-10-24