Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (f. 1934): "The Arc o Noa", signerad Madeleine Pyk, färglitografi, numrerad 110/310, bildmått ca 50x42 cm

Ej examinerad ur ram

692307

2019-10-24