Carl Malmsten Haga byrå

Carl Malmsten Haga byrå
Carl Malmsten Haga byrå
Carl Malmsten Haga byrå
Carl Malmsten Haga byrå
Carl Malmsten Haga byrå
Carl Malmsten Haga byrå
Carl Malmsten Haga byrå
Carl Malmsten Haga byrå
Carl Malmsten Haga byrå
Carl Malmsten Haga byrå
Carl Malmsten Haga byrå
Carl Malmsten Haga byrå

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, 1920/30-tal, "Haga", art deco, fanérad i björk samt svärtat trä, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, brännmärkt CM, höjd 87,5, 86x47 cm

Slitage, fanérskador

692309

2019-10-22