Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, 1920/30-tal, "Haga", art deco, fanérad i björk samt svärtat trä, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, brännmärkt CM, höjd 87,5, 86x47 cm
Slitage, fanérskador
692309
2019-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här