Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga-Storskär", signerad roland S, färglitografi, numrerad 207/260, bildmått ca 20x64 cm

Med dedikation, gulnad, ej examinerad ur ram

692311

2019-10-24