Jack Lembeck litografier

Jack Lembeck litografier
Jack Lembeck litografier
Jack Lembeck litografier
Jack Lembeck litografier
Jack Lembeck litografier
Jack Lembeck litografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACK LEMBECK(samtida): 2 st, Kompositioner, färglitografier, signerade, 104x75 cm

Uppklistrade, gulnade, en med smärre hörnveck

692321

2019-10-22