Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JACK LEMBECK(samtida): 2 st, Kompositioner, färglitografier, signerade, 104x75 cm
Uppklistrade, gulnade, en med smärre hörnveck
692321
2019-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här