Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Vy mot Gamla Stan, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 25x30 cm
692325
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här