Gunnar Zetterström, Vy mot Gamla Stan

Klubbat för:

9 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Vy mot Gamla Stan, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 25x30 cm

Zustandsbeschreibung

692325

2019-10-28