Klubbat för:
9 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Vy mot Gamla Stan, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 25x30 cm
Zustandsbeschreibung
692325
2019-10-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner