Klubbat för:
5 000 EUR
Utropspris
3 000 EUR
PAAVO TYNELL, GOLVLAMPA, modell K10-10, Idman, 1950-tal, vit metall med genombruten skärm, skaft med lindad rotting, tillverkarens stämpel, höjd 150 cm
Åldersrelaterat slitage
692328
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här