Paavo Tynell golvlampa K10-10

Paavo Tynell golvlampa K10-10
Paavo Tynell golvlampa K10-10
Paavo Tynell golvlampa K10-10
Paavo Tynell golvlampa K10-10
Paavo Tynell golvlampa K10-10
Paavo Tynell golvlampa K10-10

Klubbat för:

5 000 EUR

Utropspris

3 000 EUR

PAAVO TYNELL, GOLVLAMPA, modell K10-10, Idman, 1950-tal, vit metall med genombruten skärm, skaft med lindad rotting, tillverkarens stämpel, höjd 150 cm

Åldersrelaterat slitage

692328

2019-11-03