Bent Holstein

Bent Holstein
Bent Holstein
Bent Holstein
Bent Holstein

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENT HOLSTEIN (Danmark född 1942): "Otocâc V", osignerad, a tergo betitlad, olja på duk, ca 100x81 cm

692332

2019-10-29