Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RICHARD CATON II WOODVILLE (1856-1927), blandteknik, signerad samt daterad 1976, motivmått ca 32x25 cm
692337
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här