Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kvinna med psalmbok, olkja på pappanå, otydligt skrapsignerad och daterad, ca 24x20 cm
692352
2019-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här