Anna af Forselles akvarell

Anna af Forselles akvarell
Anna af Forselles akvarell
Anna af Forselles akvarell
Anna af Forselles akvarell
Anna af Forselles akvarell
Anna af Forselles akvarell
Anna af Forselles akvarell
Anna af Forselles akvarell

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

ANNA AF FORSELLES (1863-1942) Djur i havet, signerad samt daterad 1884, akvarell och tusch på papper 14,5x22 cm

692356

2019-11-03