Satsbord Kina

Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina
Satsbord Kina

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

SATSBORD, 4 dlr, Kina, 1900-tal, höjder ca 46-66 cm

Skador, märken

692371

2019-10-27