Ingrig Nilsson olja på duk

Ingrig Nilsson olja på duk
Ingrig Nilsson olja på duk
Ingrig Nilsson olja på duk
Ingrig Nilsson olja på duk
Ingrig Nilsson olja på duk
Ingrig Nilsson olja på duk

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGRID NILSSON (född 1945): "Vallmoblom", signerad, olja på duk, mått ca 100x81 cm

Ramen sitter löst

692376

2019-10-24