Paul René Gauguin

Paul René Gauguin
Paul René Gauguin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): tupp, färglitografi, signerad, daterad 1958, numrerad 226/260 eget trykk, bildmått ca 70x53 cm

Passepartout med fläckar, ej examinerad ur ram

692377

2019-10-31