Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): trädgårdsscen, färglitografi, signerad, daterad 1956, numrerad 168/260, bladmått ca 70x55 cm
Fläckar, ej examinerad ur ram
692378
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här