Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

12 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Ros och frukt stilleben, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1945, olja på pannå, ca 53x63 cm

692381

2019-10-21