Klubbat för:
9 200 SEK
12 000 SEK
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Ros och frukt stilleben, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1945, olja på pannå, ca 53x63 cm
692381
2019-10-21