Satoshi Koyama oljemålning

Satoshi Koyama oljemålning
Satoshi Koyama oljemålning
Satoshi Koyama oljemålning
Satoshi Koyama oljemålning
Satoshi Koyama oljemålning
Satoshi Koyama oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SATOSHI KOYAMA (Japan, född 1953): Life City, "Distorted City II", signerad och daterad atergo 2016, olja på duk, ca 61x73 cm

692382

2019-10-21