Roland Svensson färglitografi Kallskär

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Erik-Petters bod i Kallskär", färglitografi, signerad roland S., daterad 1980, numrerad 142/360, bildmått ca 42x27 cm

Ej examinerad ur ram

692383

2019-10-25