Siri Derkert

Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): "Porträtt 1954", olja på smörpapper uppfodrad på pannå, ca 39,5x31,5 cm,

PROVENIENS:
Carlo Derkert

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

692386

2019-11-25