Kurt Ullberger

Kurt Ullberger
Kurt Ullberger
Kurt Ullberger
Kurt Ullberger
Kurt Ullberger
Kurt Ullberger

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KURT ULLBERGER (1919-2008): kustlandskap, signerad och daterad K Ullberger -54, olja på duk, bildmått 64x48 cm

Duken buktar något

692387

2019-10-24