Berck-Vitz oljemålning

Berck-Vitz oljemålning
Berck-Vitz oljemålning
Berck-Vitz oljemålning
Berck-Vitz oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERCK-VITZ, Alain (Född 1943), "Paramaribo", signerad, daterad a tergo 1987, olja på duk, ca 46x38 cm

Smärre krackelyr i nedre kant

692392

2019-10-31