Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERCK-VITZ, Alain (Född 1943), "Paramaribo", signerad, daterad a tergo 1987, olja på duk, ca 46x38 cm
Smärre krackelyr i nedre kant
692392
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här