Hagström PA80 PA system
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HAGSTRÖM, "PA80", PA-anläggning, 1960-tal, transistorbaserad, 4 individuella kanaler med separat 3 bands EQ och ställbart eko, central mastervolym, i svart tolex, förkromat handtag, i orginaletui
Ingår i tema-auktion "Gitarr"
Ej genomgången, smärre åldersrelaterat slitage, renoverad
692393
2019-10-30