Hagström PA80 PA system

Hagström PA80 PA system
Hagström PA80 PA system
Hagström PA80 PA system
Hagström PA80 PA system
Hagström PA80 PA system
Hagström PA80 PA system
Hagström PA80 PA system
Hagström PA80 PA system

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HAGSTRÖM, "PA80", PA-anläggning, 1960-tal, transistorbaserad, 4 individuella kanaler med separat 3 bands EQ och ställbart eko, central mastervolym, i svart tolex, förkromat handtag, i orginaletui

Ingår i tema-auktion "Gitarr"

Ej genomgången, smärre åldersrelaterat slitage, renoverad

692393

2019-10-30