DUX karmstolar
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SAM LARSSON, "Sam", karmstolar, 6 st., stomme i förkromat stålrör, djuphäftad klädsel i vitt skinn, DUX, sent 1900-tal, formgivna1974, sitthöjd ca 44 cm
Skador: Slitage, ställvis hårt, skador, nersuttna stativ, smuts och fläckar, en sits defekt
692394
2019-10-21