DUX karmstolar

DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar
DUX karmstolar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAM LARSSON, "Sam", karmstolar, 6 st., stomme i förkromat stålrör, djuphäftad klädsel i vitt skinn, DUX, sent 1900-tal, formgivna1974, sitthöjd ca 44 cm

Skador: Slitage, ställvis hårt, skador, nersuttna stativ, smuts och fläckar, en sits defekt

692394

2019-10-21