Siri Derkert

Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): "Jag vägrar förinta mig själv!", signerad och numrerad S Derkert, 55/60, litografi, bladstorlek ca 57x43 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

692405

2019-11-25