Klubbat för:
4 000 SEK
3 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): "Jag vägrar förinta mig själv!", signerad och numrerad S Derkert, 55/60, litografi, bladstorlek ca 57x43 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
692405
2019-11-25