Roland Svensson trädgårdsmotiv
2019-10-25
692442
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Trädgårdsmotiv, enligt uppgift Jonny Repettos trädgård, färglitografi, signerad roland S., numread 225/250, bildmått ca 35x47 cm
Ej examinerad ur ram, möjligtvis smuts på insidan av ramens glas