Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LARS NILSSON (född 1956): "Alexandria"
signerad och daterad på baksidan Lars Nilsson -81, olja på duk, 70x85 cm
692443
2019-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här