Lars Nilsson

Lars Nilsson
Lars Nilsson
Lars Nilsson
Lars Nilsson
Lars Nilsson
Lars Nilsson

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS NILSSON (född 1956): "Alexandria"
signerad och daterad på baksidan Lars Nilsson -81, olja på duk, 70x85 cm

692443

2019-10-22