Klubbat för:
7 200 SEK
4 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): "Ny kultur Revolution Nytt samhälle", signerad S Derkert, HC, collage/litografi, bladstorlek ca 59x40 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
692449
2019-11-25