Siri Derkert

Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert
Siri Derkert

Klubbat för:

7 200 SEK

4 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): "Ny kultur Revolution Nytt samhälle", signerad S Derkert, HC, collage/litografi, bladstorlek ca 59x40 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

692449

2019-11-25