Karin Parrow

Karin Parrow
Karin Parrow
Karin Parrow
Karin Parrow
Karin Parrow
Karin Parrow
Karin Parrow
Karin Parrow

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KARIN PARROW (1900-1986): Blomsterstilleben, signerad Karin Parrow, olja på duk, ca 65x54 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

692459

2019-11-25