Carl Holger Fischer oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL HOLGER FISCHER (1885-1955): Stilleben med blommor, signerad Carl H Fischer, olja på duk, ca 56x65 cm

692476

2019-10-22