Botanik
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOTANIK (2) Samuel Liljeblad, Utkast till en svensk flora...,Upsala 1816, samtida hfrbd, Esias Fleischer, Trädgårds-bok, Lund 1797, samtida hfrbd
Fleiscer med nagg på ryggen ,slitage, fläckar, påskrifter, veck, ej genomgångna
692489
2019-10-24