Botanik

Botanik
Botanik
Botanik
Botanik
Botanik
Botanik

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BOTANIK (2) Samuel Liljeblad, Utkast till en svensk flora...,Upsala 1816, samtida hfrbd, Esias Fleischer, Trädgårds-bok, Lund 1797, samtida hfrbd

Zustandsbeschreibung

Fleiscer med nagg på ryggen ,slitage, fläckar, påskrifter, veck, ej genomgångna

692489

2019-10-24