Roland Svensson Gillöga

Roland Svensson Gillöga
Roland Svensson Gillöga

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stillhet Gillöga", 1978, signerad roland S, 80/140, färglitografi, bildmått ca 27x39 cm

692491

2019-10-25