Roland Svensson
2019-10-25
692492
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sovande barn -
"Lill-Gallie Eng, signerad roland.S. samt Roland S 37 i trycket, litografi, ca 40x49 cm