Clubfåtölj

Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLUBFÅTÖLJ, 2000-tal, Italien, klädd i mullvadsfärgad alcantara, djuphäftad rygg och sidor, på ben i svärtat trä, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage

692502

2019-10-24