Silverbestick
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BESTICK, 35 dlr, silver, blandade modeller, 17/18 samt 1900-tal, bl.a Nils Jacob Adamsson, samt 1 sked av Erik Albrecht Körsner, total vikt exklusive handtag i trä ca 1000 g
Åldersrelaterat slitage
692506
2019-10-24