Färggravyrer 1800-tal hästmotiv

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄRGGRAVYRER, 6 st, senare avdrag, 1800-talets slut, motiv med hästar och ryttare, 30x34,5 cm

Fuktfläckar, något gulnade

692507

2019-10-22