Väggbonad

Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HELEN LINDBERG, väv, 1960-tal, inplock på linnebotten, stadslandskap, signerad LH, uppspikad på samtida ramverk, 181x79 cm

Smärre slitage

692508

2019-11-10