Knud Edsberg oljemålning

Knud Edsberg oljemålning
Knud Edsberg oljemålning
Knud Edsberg oljemålning
Knud Edsberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNUD EDSBERG (1911-2003): Mytologiskt motiv med Hades, Orfeus och Eurydike, olja på duk, signerad och daterad -33, 76 x 81 cm.

Sedvanligt ytslitage.

692514

2019-10-22