Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KNUD EDSBERG (1911-2003): Bonde med arbetshäst, olja på duk, signerad, 91 x 121 cm.
Två intryckningsskador.
692515
2019-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här