Allmogeskåp

Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp
Allmogeskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, bär datering 1797, furu, två dörrar, beslag i smide, nyckel finns, höjd ca 168 cm, yttermått ca 134x45,5 cm. Underrede medföljer.

Maskstunget, sprickor, slitage.

692527

2019-10-21