Baljfåtölj sengustaviansk
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BALJFÅTÖLJ, 1800-talets början, sengustaviansk, skuren dekor, karmarna med karyatider, kannelerade ben, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 42 cm
Senare klädsel, karm med spricka, brukslitage
692540
2019-10-22