Baljfåtölj sengustaviansk

Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, 1800-talets början, sengustaviansk, skuren dekor, karmarna med karyatider, kannelerade ben, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 42 cm

Senare klädsel, karm med spricka, brukslitage

692540

2019-10-22