Erik Hedberg oljemålning
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ERIK HEDBERG (1868-1959): Gårdsmotiv, signerad och daterad Erik Hedberg -50, olja på pannå, ca 32x41 cm
Kuntoraportti
692544
Päivämäärä:
2019-10-22