Vas skål Kosta
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VICKE LINDSTRAND OCH MONA MORALES SCHILDT, vas och skål, 1960-tal, underfång i blått och rött, vasen signerad Kosta SH 183, höjd 24, diameter 19 cm
Kuntoraportti
692545
Päivämäärä:
2019-10-22