Vas skål Kosta

Vas skål Kosta
Vas skål Kosta
Vas skål Kosta
Vas skål Kosta
Vas skål Kosta
Vas skål Kosta
Vas skål Kosta
Vas skål Kosta

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VICKE LINDSTRAND OCH MONA MORALES SCHILDT, vas och skål, 1960-tal, underfång i blått och rött, vasen signerad Kosta SH 183, höjd 24, diameter 19 cm

Kuntoraportti

692545

Päivämäärä:

2019-10-22